Intuo pro marketing

Jak efektivně řídit marketingové aktivity?

Intuo pro marketing nabízí příjemné nástroje pro plánování a realizaci marketingových aktivit, jako je například event marketing, telemarketing nebo email marketing. Pomocí Intua lze vytvářet jednotlivé kampaně, zaznamenávat jejich výsledky a sledovat celou zákaznickou cestu do sebemenších detailů. Řízení vztahů se zákazníky je tak velice snadné.

Intuo pro marketing podpoří Vaše aktivity v oblasti:

  • event marketingu (organizace akcí, jako jsou webináře, semináře, konference apod.),
  • email marketingu (evidence komunikace se zákazníkem),
  • telemarketingu (záznamy veškerých telefonátů a jejich výsledků),
  • plánování, realizace a vyhodnocení marketingových kampaní,
  • kompletního CRM (řízení vztahů se zákazníky),
  • segmentace cílové skupiny,
  • automatizace Vašich procesů.

Podívejte se na naši infografiku Jak efektivně řídit marketingové aktivity.

Intuo – Company Intelligence pomáhá kompletně řídit Váš event marketing včetně seznamu účastníků a přidružených informací i dokumentů. Nabízí nástroje pro plánování, exekuci i monitoring výsledků jednotlivých akcí.

Pomocí Intuo AddMail můžete do systému ukládat veškerou emailovou komunikaci, jako jsou například pozvánky na akce nebo produktové novinky zasílané potenciálním zákazníkům. Intuo umožňuje i snadnou segmentaci cílové skupiny pomocí libovolných parametrů.

V oblasti telemarketingu Intuo usnadňuje provádění záznamů o uskutečněných telefonátech, nebo i těch, které jsou jen naplánované. Automatická workflow Vás upozorní na úkoly, které je třeba splnit.

Řešení můžete využít i pro soulad s GDPR a zaznamenávat konkrétní souhlasy se zpracováním osobních údajů. Užitečný nástroj představují parametry, pomocí kterých lze v Intuu evidovat různé skutečnosti a aktivity, jako je například předání PF dárku zákazníkovi.

Vždy získáváte kompletní informace v kontextu a ucelený přehled o komunikaci s konkrétním zákazníkem.

Intuo – Company Intelligence je možné propojit s mnoha dalšími podnikovými systémy, například i marketingovými platformami pro automatizovaný e‑mailing, zasílání newsletterů a SMS, jako je Ecomail. Integrace se nastavuje na základě Vašich interních potřeb. Dokážeme navzájem synchronizovat kontakty dle požadavků, provádět registrace účastníků na akce či přenášet záznamy a reporty marketingových kampaní do systému Intuo. Rádi Vám předvedeme živou ukázku!

Přáli byste si dozvědět se o řešení Intuo pro marketing více? Neváhejte nás kontaktovat!

Intuo pro marketing usnadňuje práci: