Reference a případové studie

Medicton Group s.r.o.

Systém Intuo pro nás představuje nástroj, který nám pomáhá efektivně řídit obchodní a servisní procesy.
Martin Dobiáš ekonomický ředitel, Medicton Group, s.r.o.

Společnost Medicton Group zásadním způsobem zefektivnila firemní procesy a sdílení informací mezi jednotlivými pracovníky, zejména mezi oddělením dispečinku a servisu. Nyní se již nemůže stát, aby dispečinku unikla nová zakázka. Pracovní den servisního technika je maximálně optimalizován tak, aby v průběhu pracovního dne zvládl provést co nejvíce zakázek a zároveň překonal co nejmenší vzdálenost mezi nimi. Veškeré aktivity a zásahy jsou zaznamenávány a mohou být zpětně kontrolovány. Fakturační proces je plně automatizován tak, že provedená servisní zakázka je fakturována do systému Pohoda, přičemž systém Intuo automaticky sleduje průběh a termíny jejího uhrazení.

Stažení celé případové studie zde: MEDICTON

DAGROS, s. r. o.

„Systém Intuo nám pomohl dostat pod kontrolu práci obchodních zástupců, a to hlavně jejich schůzky, příležitosti a nabídky.“
Zdeněk Šilar, ředitel společnosti Dagros, s.r.o.

Společnost Dagros zásadním způsobem zkvalitnila sdílení informací mezi jednotlivými pracovníky. Zhruba 25 uživatelů má nyní k dispozici kvalitní data, servis lépe plánuje práci servisním technikům, obchodníci mají lepší nástroje pro přípravu nabídky, management má k dispozici velmi přesné informace v reálném čase.

Stažení celé případové studie zde: DAGROS

Skils s.r.o. advokátní kancelář

„Přechod z amerických systémů v krátkém čase byl pro nás opravdovou výzvou. Po odladění všech nových systémů máme vykazování pod kontrolou.“
Klára Koppová, finanční ředitelka Skils s.r.o. advokátní kancelář

Skils s.r.o. advokátní kancelář patří mezi nejvýznamnější a dlouhodobě nejlépe hodnocené advokátní kanceláře působící na českém trhu právních služeb.

Případová studie ke stažení zde: SKILS.

ČEZ ESCO, a.s.

„Systém Intuo s integrovanou mobilní aplikací pro servisní techniky výrazně zefektivnil využití servisních kapacit v rámci skupiny ČEZ ESCO a značně se podílí na digitalizaci činností servisních
divizí dceřiných společností.“
Lukáš Roubíček, Ředitel úseku Provoz a místopředseda představenstva ČEZ ESCO, a.s.

ČEZ ESCO, a.s. je společnost poskytující komplexní energetické služby pro obce, firmy a organizace. Aktuálně má 17 dceřiných společností a přes 1800 zaměstnanců v České republice i na Slovensku. Každá z dceřiných společností využívala svá technologická řešení a procesy. Tato situace již nevyhovovala potřebám a cílům společnosti ČEZ ESCO, a.s., která se tak rozhodla řešení v oblasti servisu sjednotit, zefektivnit a optimalizovat.

Případová studie zdarma ke stažení zde: ČEZ ESCO.

MEDESA s.r.o.

„Intuo – Company Intelligence nám pomáhá dokonale reagovat na potřeby našich zákazníků. Naše společnost tak představuje nejen dodavatele kvalitních, spolehlivých a cenově dostupných technologií pro klinické laboratoře, ale i naprostou špičku v rozsahu, kvalitě a rychlosti servisu a aplikační podpory našich zákazníků.“
Otakar Klepárník, ředitel společnosti MEDESA

MEDESA s.r.o. se zaměřuje na vybavení laboratoří kvalitní, spolehlivou a co nejmodernější technikou, včetně zabezpečení vysokého uživatelského komfortu – bezvadným a rychlým zásobováním spotřebními materiály a poskytováním služeb servisní a aplikační podpory dodávaných produktů.

Případová studie ke stažení zde: MEDESA.

Video: Intuo Servis v AirPlus, spol. s r.o.

Společnost AirPlus, spol. s r.o. využívá ke své práci naše řešení Intuo Servis, které pomáhá efektivně plánovat a řídit celou servisní činnost.

Podívejte se na naše video, jak zaměstnanci AirPlus, spol. s r.o. používají Intuo Servis v praxi!

Další vybrané reference